Корзина
29 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+38066 857 3564
Контакты
Автозапчастини ОІС_авто
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380668573564
+380974152076
Олесь
УкраинаЛьвовская областьЛьвовОіс Автозапчастини Городоцька, 355
+380668573564
Карта

Гідравлічний домкрат. Переваги і недоліки

Гідравлічний домкрат. Переваги і недоліки

Домкрат – пристрій для підйому та  утримання автомобіля, який широко використовується в ремонтних, монтажних та навантажувально-розгрузочних роботах.

Підбір гідравлічного домкрату

Різноманіття домкратів дозволяє вибрати саме те, що вам потрібно!
У чому ж полягає суттєва різниця між різними їх типами?!
Зупинимось детально на особливостях та відмінностях основних різновидів домкратів.

Домкрати бувають механічними, пневматичними, гідравлічними. Усі вони здатні підняти призначений вантаж, всі вони розташовуються під об’єктом. 
 Найбільш потужними є домкрати гідравлічні. Найбільш поширеними є гідравлічні пляшкові і підкатні домкрати.

Пляшкові гідравлічні домкрати

Результат пошуку зображень за запитом "jack dancing gidravlic"
Пляшковий гідравлічний - це пристрій, в основі якого лежать властивості рідини. Як відомо, рідину майже неможливо стиснути.  
Вона ефективно передає прикладену до неї силу. Гідравлічний домкрат складається з великої камери з поршнем та головною ємкістю, заповненою мастилом, та малої камери з плунжером – поршнем, що створює тиск в гідравлічній системі, важеля, всмоктуючого і нагнітального клапанів. Ємкість, в якій знаходиться поршень, заповнена мастилом. Плунжер сполучений з нею через два клапани: всмоктуючий  і нагнітальний. Важіль приводить в рух плунжер. Коли плунжер підіймається, під ним створюється розрідження. Туди через всмоктуючий клапан нагнітається мастило, що знаходиться в камері над поршнем. Коли плунжер опускається, через нагнітальний клапан мастило надходить у простір під поршнем, підіймаючи його.  Поршень, у свою чергу, з'єднаний з штоком,  який безпосередньо підіймає вантаж.  Для опускання вантажу існує спеціальний гвинт, що блокуэ канал, який поєднує простір під поршнем і основну ємкість між собою. Цей гвинт можна ослабити, і тоді мастило перетікає з-під поршня у головну ємкість. Шток домкрата при цьому опускається і опускає вантаж.  Таким чином забезпечується "зворотній хід" домкрата.

Перевагами пляшкових гідравлічних домкратів є:

 • Домкрат гідравлічний
 • Компактність;
 • Універсальність застосування;
 • Довговічність;
 • Стійкість;
 • Мале зусилля на важелі.
 • Універсальність застосування.

Недоліки у пляшкових домкратів теж присутні:

 • Велика початкова висота;
 • Мала висота підйому;
 • Неможливість роботи не у вертикальному становищі;

До цього слід додати, що й зберігати пляшковий гідравлічний домкрат теж необхідно у вертикальному положенні, оскільки від лежання на боку у нього можуть зіпсуватися клапани і почати підтікати мастило.
Висновок: Пляшковий домкрат підійде для робіт, під час яких потрібно підіймати велику вагу на невелику висоту і тривалий час її утримувати. Якщо ж вам потрібно часто підіймати-опускати вантаж, переміщати його, тривалий час підйому і велика вага пляшкового домкрата може обтяжувати.

Підкатні гідравлічні домкрати

Результат пошуку зображень за запитом "car jack"
Одним з найпопулярніших різновидів гідравлічних домкратів  є  підкатний гідравлічний домкрат.
 Він являє собою візок, у який встановлено гідравлічні циліндри, такі ж, як у пляшкового домкрата. Але відмінність у тому, що підйомний шток взаємодіє у ньому не безпосередньо з вантажем, а зі спеціальним механізмом, через який зусилля передається на вантаж. Так зроблено тому, що циліндри гідравлічного механізму закріплені у рамі візка не вертикально, а горизонтально. Завдяки цьому підкатний домкрат має невелику висоту, тому його можна загнати під вантаж, який підвищується на невелику висоту від підлоги. Апарат оснащено довгою ручкою, тому керувати ним оператор може, не нахиляючись. Візок підкатного домкрата оснащено коліщатами, що забезпечує пристрою чудову мобільність.

Переваги підкатних гідравлічних домкратів:

 • Велика маневреність;
 • Мала висота підхвату;
 • Велика висота підйому.
 • Відсутність відхилень у вертикальній площині при підйомі;
 • Зручна робота за рахунок довгої ручки;
 • Порівняно висока швидкість підйому;

Недоліки підкатних гідравлічних домкратів:

 • Працюють лише на рівній твердій поверхні;
 • Великі габарити і маса;
 • Порівняно висока ціна.

 
Висновок: Підкатний домкрат ідеально підходить для станцій техобслуговування автомобілів чи для власного гаража. Завдяки низькому профілю його легко помістити під авто, а зручна ручка  з невеликим зусиллям полегшить підйом.

Тому, якщо Ви зацікавлені у потужному і надійному підйомному пристрої, в інтернет-магазині oisauto.com.ua зможете купити домкрат гідравлічний, рейковий чи пневматичний за низькими цінами. Звертайтесь!

facebook twitter
Другие статьи